Αξιολόγηση των οικονομικών προσφορών της 6/ ήμερης εκδρομής των μαθητών της Γ΄ Λυκείου στη Βουδαπέστη ? Βιέννη ? Μπρατισλάβα

Αξιολόγηση των οικονομικών προσφορών της 6/ήμερης εκδρομής των μαθητών της Γ΄ Λυκείου στη Βουδαπέστη ? Βιέννη ? Μπρατισλάβα (Βουδαπέστη – Παραδουνάβια Χωριά ? Βιέννη ? Μπρατισλάβα ) από την από την Τετάρτη, 07/12/2016 μέχρι και την Δευτέρα, 12/12/2016. Αρχείο pdf.

Continue reading

Αξιολόγηση των οικονομικών προσφορών της μονοήμερης εκπαιδευτικής μετακίνησης των μαθητών του ΓΕ.Λ. Νέου Σκοπού στις Σέρρες (Περιφερειακή Ενότητα Σερρών – Δικαστικό Μέγαρο ? Ζιντζιρλί τζαμί) (μέσα στο Ημερήσιο Πρόγραμμα του σχολείου) της 18ης Νοεμβρίου 2016. Αρχείο pdf.

Continue reading